Referencje

Dodaj opinię
katarzyna michalowska
19-02-19, 20:27
Składniki bardzo starannie dobrane , świerze i idealnie zapakowane. Przepis bardzo czytelny i łatwy w przygotowaniu. Bardzo polecam ??
Zakupy bez rejestracji
12-02-19, 15:11
Fajnie że kupując jedzenie mogłem zrobić coś dobrego dla naszej planety. Wszystko świetnej jakości i dokładnie tyle ile trzeba, do tego zapakowane w eko sposób, nawet plastik miał znaczek BIO. Polecam !
Walentyna Muszyńska
11-02-19, 11:34
W ciągu jednego dnia otrzymałam trzy niesamowite paczki z jedzeniem. Od samego wyglądu przesyłki, po jej pięknie zapakowaną zawartość - rewelacja. Zapach po otwarciu obłędny, produkty świeże, oznaczone co musi iść do lodówki, a co nie. Przepisy proste i bardzo smaczne. Porcji wychodzi tyle co w opisie na stronie. Polecam, jest pysznie!
EWELINA LESZCZYNSKA
06-02-19, 22:04
Jedzenie super produkty świeże i najwyższej jakości, Polecam
Zakupy bez rejestracji
06-02-19, 20:19
Wszystko bardzo smaczne . Czytelny przepis. Składniki swierze i bardzo dobrej jakości. Bardzo polecam
Iga
05-02-19, 10:55
Pare kliknięć i świeże produkty były pod drzwiami. W pudełku wszystko opisane i przepis jak przyrządzić aby było pyszne! Jestem zachwycona jakością produktów dostawą i opakowaniem! Każdemu polecam kto nie ma pomysłu co przyrządzić do jedzenia, ile i gdzie kupić produkty aby się nie zmarnowały albo nie zalegały w lodowce bez pomysłu na następny posiłek. Tak na marginesie to nie jest strona dla leniuchów (nie mogę się tak nazwać) lubię zjeść dobry obiad i niekoniecznie w knajpie na mieście a czasami czasu brakuje na zakupy dlatego to jest idealne rozwiązanie.
❤️✌? każemu życzę smacznego